Модернізація енергоефективності житлового фонду міста - Офіційний веб-портал Адміністрації Амур-Нижньодніпровського району Дніпровської міської ради

Адміністрація Амур-Нижньодніпровського району Дніпровської міської ради

Офіційний веб-портал


Модернізація енергоефективності житлового фонду міста

За дорученням Дніпровського міського голови Бориса Філатова, 20 липня 2021 року голова адміністрації Амур-Нижньодніпровського району сумісно з депутатами Дніпровської міської ради Сергієм Пустовим, Михайлом Гороховським, Олексієм Безуглим провели зустріч з мешканцями будинку по проспекту Слобожанському, 1.

Цього року у цьому будинку проводиться утеплення та комплексний ремонт фасаду. Депутати Дніпровської міської ради разом з мешканцями будинку проінспектували хід виконання робіт з модернізації енергоефективності житлового фонду міста.

В цілому зустріч пройшла в конструктивному ключі і повному взаєморозумінні. Обговорили ряд проблем, які виникають під час виконання робіт, намітили плани на майбутнє. Виконавець робіт запевнив, що в кінці жовтня завершить роботи з утеплення багатоповерхівки. У Дніпрі вже відремонтовані фасади десятків будинків, але належить ремонт ще сотень багатоповерхівок. Міська влада і надалі продовжувати працювати на благо територіальної громади в тісному контакті з жителями нашого міста.

#АНД_район_кращий_район_Дніпра

Comments are closed.